KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177441
nr 1417 7441
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Signerad, stadsmotiv. Olja på pannå, bildmått: 25x15, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:28:34
5/9 10:47:47
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg